Koncept blackovadesign vznikl v minulém roce, kdy jsme se rozhodli vytvořit náš první diář na míru pojmenován "twenty twenty". Původně bylo v plánu vytisknout jen malé množství kusů pro nás a blízké okolí, ale finální produkt se nám líbíl natolik, že jsme se rozhodli ho publikovat a sdílet se světem prostřednictvím Instagramu. 

Náš koncept je založen na jednoduchosti a praktičnosti, tyto prvky hrají v naší tvorbě velkou roli. Struktura diáře je vytvořena, tak aby byla efektivní pro zlepšování se v time managementu a uspořádání si priorit. Ale nejen to... 

Diář je doplněn o "trackers" nálady, počasí, návyků a mnoho dalších vychytávek. Design je navržen tak, aby zlepšoval náladu a navozoval pozitivní mysl. Což je v dnešní době nezbytné!

 V rámci výroby se snažíme být eco friendly a myslet na přírodu, z tohoto důvodu používáme FSC schválený papír. 

Co to znamená? Základní myšlenkou FSC je podporovat environmentálně odpovědné, sociálně přínosné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů celého světa, a tím napomoci chránit mizející, ohrožené a devastované světové lesy. Činnost organizace FSC financují dobročinné organizace, další prostředky získává z darů, členských a akreditačních příspěvků.

V letošním roce se díky prodeji vysázelo 70 stromků. Jako značka podporujeme tree planting a chceme v tom nadále pokračovat. Svou práci děláme pro radost a jsme názoru, pokud z přírody bereme, měli bychom něco dávat nazpět.

Tree Planting


V minulém roce jsme se rozhodli podpořit Rotary Exchange organizaci, která podporuje mladé lidi v cestování, ale především také realizuje jejich výměnné pobyty v zahraničí. Darovali jsme diáře všem výměnným studentkám, které se minulý rok účastnily exchange pobytu v rámci ČR a SK.

Rotary ExchangeA také jsme věnovali diáře dětskému domovu Lazy Zlín. 

Dětský domov -  Lazy Zlín

V rámci respektování soukromí dětského domova, nejsou žádné fotky zveřejněny.

Dětský Domov 

Děkujeme za krásné diáře věnované Dětskému domovu Zlín - Lazy.