.

S p o k o j e n é  z á k a z n i c e

Kristýna

"Moc povedený diář. Najdu v něm vše, co potřebuji. Jsou tam trackery, možnost zapsání si knížek a filmů, což je bomba. Hrozně mě potěšila stránka na vypsání dárků jak na narozeniny, tak Vánoce. A navíc jsou v celém diáři nádherné obrázky."

Valerie

„Diář dnes dorazil a je nádherný, obal je krásný a minimalistický. Ještě jednou moc děkuji.“

Viktoria

„Moc hezký diář s ilustracemi a checklisty. Je datovaný a to mi i ušetří čas a zárověň je diář motivační. Jsem moc spokojená a navíc je v angličtině.“

Šárka

„Dobrý den, tak diář dnes v pořádku přišel a moc vám za něj děkuji. Chtěla jsem si ho hned prohlédnout, ale přišel v tak krásném papíru, že jsem se rozhodla zkusit to vydržet a nechat si ho jako překvapení pod stromek, ať se mám na co těšit. Děkuji a mějte se krásně.”

Šárka

"Tenhle diář je pohlazením na duši. Jsem člověk, co si potřebuje zapsat každou myšlenku a mít všechny nápady, tipy a předsevzetí na jednom míste - to je prostě sen. Ten krásný design je navíc příjemné plus."

Isabela

"Diář je krásný a skvěle navržený. Nejlepší věc je pro mě, která mě motivuje a pomáhá mi k tomu, dívat se na svět optimisticky jsou citáty, které doprovází každý měsíc."

Renata

"Tak tenhle diář je prostě naprosto skvělý a originální! Každý měsíc začíná krásnou ilustrací, vše je propracovaně řešené a je radost si do něj každý den zapisovat. Už teď se těším na další rok."

Kamila

"Chci moc poděkovat za úžasný diář v tomto provedení pro dceru. Je naprosto dokonalý. Dcera je nadšená. Diář vybírala několik měsíců a vaše myšlenka ji nadchla nejvíc a diář je naprosto dle jejich představ. Děkuji"

Adéla

"Diář je vážně krásnej! Jsem diáře dost náročná a nikdy jsem neměla dvakrát stejný diář, ale už teď se těším co vymyslíte na další rok. Ještě jednou moc děkuji a přeji hodně úspěchů."


Aneta

"Do diáře jsem se zamilovala na prvni pohled. Nejen, že je krásný navenek, ale především naprosto kouzelný uvnitř, zkrátka ty překrásné ilustrace v kombinaci s citáty v angličtině z něj dělají něco naprosto vyjímečného. Moc děkuji za to, co děláte."

Náš vztah se zákazníky je pro nás klíčový, proto se na nás v případě jakýkoliv dotazů či požadavků neváhejte obrátit. Ceníme si vaši zpětné vazby a názorů, motivuje nás to k lepším výsledkům.